Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 147 svečiai
Temos


DJ mokykla Vilniuje

...Išblizginti batai, peteliškė, tviskantys it auksas pučiamieji ir akinanti dainininkės šypsena. Publika solidžiai linguoja į taktą. 20-tieji... ...Ilgaplaukis muzikantas negailestingai kankina gitarą, kitas nusiplešia nuo savęs gėlėtus marškinius ir švysteli į minią. 60-tieji... ...Jaunuolis, palinkęs prie pulto padaro kelis judesius rankomis, nuo kurių sukeliamo garso suošia tūkstantinė salė. Taip. Šnekėsim apie šiu dienų herojų - DJ.

Vaizdelis A: jaunuolis, sutaupęs paskutinius grašius, perkasi "Radiotehnika" grotuvus, 5 plokšteles, ir užsidaręs namie tobulina grojimą, po kiek laiko prisiperka daugiau plokštelių, o tada jau kartais pamato tokį dalyką kaip "Technics". Nauji standartai, viskas nauja. Pagaliau jis bando įvažiuoti į normalią DJ lygą. Pažįstamas vaizdelis? OK.

Vaizdelis B: tas pats vaikinas nusprendė pramokt Dj'jaut. Jis ramiai surenka DJ mokyklos telefoną, susitaria kas, kada ir kaip. Ateina, ir mokosi groti moderniausia aparatūra, prižiūrimas patyrusių DJ mokytojų. Nerealu? Tik užsienyje? Nuo šiol NE. DJ mokykla - reali galimybė Vilniuje pramokti vinilų sukiojimo meno.

Einant niūrokais koridoriais į galvą šauna šiokios tokios abejonės: "dj mokykla? čia? hm, labai idomu." Bet štai mes atėjome - atsirakina durys ir patenku į šviesią erdvią patalpą. Viskas gerai, gražu, bet.... kur pafai? Pasirodo čia aš tik striukę paliksiu ir parukyt galėsiu. Įeinu į visai kitą patalpą ir štai ji - toji Vilniaus dj mokykla. Žvilgsnis iš karto užkliuvo už krūvos plokštelių ant grindų. Jos visokiausių stilių, jų ne 20 ir ne 50. "Na, gal kokie 4-5 metrai"- šyptelėjęs pagalvoju. Žodžiu, jų labai daug. Praktiškai visos naudojamos mokymui. Ir štai ant specialiai įrengtos mokymo vietos stovi jie: modernūs VESTAX grotuvai su mixeriu. Garsiakalbių skleidžiamo garso užtenka vidutiniam vakarėliui įgarsinti, tad mokinys tikrai turi proga pajusti, kaip plokštelės skamba "ant tikro garso", o ne per S-30 kolonėles namie.

"Gerai, gerai..."- drąsina mokytojas mokinį - "O dabar biški atgal. jauti? "- mokytojas beveik nesitraukia nuo mokinio. Kartais jis atitolsta ir leidžia jam savarankiškai pabandyti valdyt plokšteles. Bet jis netoliese, pastebėjęs kažkokią sumaištį ir klaidas jis atsiranda čia pat ir paaiškina mokiniui kas yra ir kaip. Pradejęs nuo elementaraus "čia yra mixeris", mokytojas baigia įmantriausių mixavimo technikų demonstravimu, kurias, be abejo, teks įvaldyti ir mokiniui. Mokinių būna visokių. Vieni nori groti techno muzika, kitas žutbūt nori būti scratch meistras. Čia mokoma visų dalykų. Kiekvienas suras sau pagal poreikius muzikos bei mokytoją.
!eva, 2005 Balandžio 15, 14:45

Komentarai

 • TedyN
  TedyN @ 2009 Birželio 02, 04:51

  veikia nauja dj mokykla, djgear.lt ;)

  0  0
 • Dj expert
  Dj expert @ 2009 Gegužės 17, 04:12

  kad nedirba tos mokyklos in LT Dj niekur....tj ka man wasara weikti ;[ :)

  0  0
 • McFlu
  McFlu @ 2008 Lapkričio 12, 06:46

  Sveiki! Turiu toki klausima.
  Vilniuje yra DJ Mokykla,ji dar dirba? Kokia menesio kaina ten lankant? ;] Ar apsimoka? Dekui ;]

  0  0
 • far from home
  far from home @ 2008 Spalio 31, 02:51

  Na na, tikrai lb lb reikia tos Dj mokyklos...?

  0  0
 • Mirek
  Mirek @ 2008 Spalio 29, 10:14

  o nors dbr kokia dj mokykla dirba ?

  0  0
 • AurumA
  AurumA @ 2008 Vasario 26, 04:59

  priima bet kokio amziaus, tik pulta pasiek :))

  0  0
 • D.J CredO
  D.J CredO @ 2007 Vasario 08, 07:12

  sweiki as ir labai noreciau mokintis o vilniui yra bet nnz nuo kuokio amziaus prima seip as tada ir usirasiciau

  0  0
 • Awartaz
  Awartaz @ 2007 Sausio 02, 11:29

  Pritariu reikia mokyklos kaune ;) manau atsirastu daug norinciu ;) ir as buciau vienas is ju :)

  0  0
 • Love_that_House
  Love_that_House @ 2005 Spalio 29, 11:28

  Dw padarykit kas nors ta dj mokykla ir kaune, nes paciam mokintis tai biski paleva, as wisu pirma nezinociau kur ta plokstele uzdet:D

  0  0
 • Soulstar
  Soulstar @ 2005 Balandžio 16, 09:15

  tikeimes kad konkurencija sumazins kainas:D

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.