Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 163 svečiai
Temos


Dj Tiesto: "Šiais metais aš daugiau ilsiuosi."

1Nieko nebestebina garsiausi ir populiariausi klubinės kultūros vardai Lietuvoje. Pripratinti prie dviejų ar trijų garsenybių vienam savaitgaliui, imsime stebėtis tik tuomet, kai jų kiekis baigiantis rugsėjui pradės pastebimai mažėti. Bet kol kas vyksta daug ir visko - štai ir ponas Tiesto atvyksta. Eilinis savaitgalis, nors tu ką.

Tiesto buvo velniškai malonus ir nusprendė pasidalinti savo įspūdžiais bei protingomis mintimis ir mums, paprastiems mirtingiesiems, skyrė šiek tiek daugiau nei dešimt minučių. Tad sėdžiu patogiame fotelyje "Crowne Plaza" ir klausau, kurių Dj pasirodymai Tiesto atrodo verti keliasdešimt eurų. Pašnekesy dalyvaujančių nei daug, nei mažai: aš, žmogus iš "Lietuvos Ryto" (LR) ir pats Tiesto.

Ar nežadi keisti savo grojamo stiliaus?
Aš jį nuolatos kaitalioju - tai priklauso nuo vietos, kur groju. Pavyzdžiui, Ibizoje groju daugiau house ir techno, o dideliuose renginiuose - daugiau trance.

Ką manai apie skirtingų muzikos stilių maišymą?
Tai yra gerai. Seniau aš grodavau tik trance, o dabar savo setuose maišau trance su techno, house, progressive.

2Ar nemanai, kad tavo mylimą trance užgoš didžioji electro banga?
Būtų visai smagu, bet manau, kad trance vis dar yra labai populiarus stilius, be to, yra tiek daug skirtingų trance rušių. Manau, jog electro tėra trumpalaikė mada. Šis stilius labai mėgiamas Vokietijoje, bet likusiame pasaulyje jis nėra toks jau populiarus.

Jau prasidėjo DjMag rinkimai, ką įvardytum kaip savo rimčiausius oponentus?
Labai sunku lyginti Dj'us, nes kiekvienas jų turi savo grojimo stilių. Tai ne geriausio Dj rinkimai, o populiariausio Dj rinkimai, bet stipriausi mano varžovai, ko gero, būtų Deep Dish.

LR. Bet nemokėtum už juos 80 eurų?
Ne, nemokėčiau... nes jie yra mano draugai ir aš pas juos patekčiau nemokamai, cha cha cha. Apskritai niekas nemoka 80 eurų už Dj. (už tave kai kurie sumokėjo). O... Bet čia turbūt trigubas VIP ir panašiai.

3LR. Ar būna vakarėlių, kuriuose groji nemokamai?
Taip, kartais nemokamai sugroju draugų vakarėliuose arba nebloguose after-party.

Kodėl sutikai aplankyti tokią mažą šalį kaip Lietuva, kur trance tikrai nėra populiariausias stilius?
Šiais metais aš daugiau ilsiuosi, noriu aplankyti kuo daugiau įvairių šalių, kuriose nesu buvęs. Be to, girdėjau, kad Vilniuje vyksta puikūs vakarėliai, taigi norėjau atvykti čia ir pamatyti, kaip yra iš tikrųjų. Planavau pasilikti iki trečiadienio, bet aplinkybės susiklostė taip, kad reikės išvykti sekmadienio vakare.

Kaip manai, kas padėjo tapti tokiu žinomu - pasirodymai ar kuriama muzika?
Jų derinys. Nors gal daugiau muzika, kurią aš kuriu, nes aš čia niekada negrojau, o žmonės mane žino dėl mano sukurtų gabalų.

Ar turi kokių kitų pajamų šaltinių be muzikos?
Leisk pagalvot... Marihuanos parduotuvė, cha cha cha, ne, neturiu jokių kitų pajamų šaltinių.

Ar nežadi įkurti savo leiblo, įrašų parduotuvės ar kažko panašaus?
Na, aš turiu ir leiblą, ir įrašų parduotuvę. (O sakei, kad kitų pajamų šaltinių neturi!). Įrašų parduotuvė daugiau kainuoja nei atneša pelno, juk šiais laikais niekas neperka įrašų, visi siunčiasi muziką iš interneto. Ši parduotuvė man daugiau kaip hobis, o ne kaip verslas, iš kurio galėčiau išsilaikyti.

Ar ketini vėliau pradėti kokį nors verslą?
Ne, gyvenu šia diena.

4Koks tavo išsilavinimas?

Esu baigęs ekonomiką.

LR. Ar esi labai išlaidus?
Ne. Seniau išleisdavau visus pinigus įrašams ir gėrimams vakarėlių metu, o dabar visa tai gaunu nemokamai kiekvieną naktį.

Ar renkiesi tik brangius gerų firmų drabužius?
Iš tikrųjų... didžiąją dalį jų gaunų nemokamai. Va, striukė, marškiniai.... hm, tik už batus ("Nike") mokėjau.

Ką ketini groti Lietuvoje?
Daug house. Nemanau, kad grosiu daug trance. Stengsiuos smagiai praleisti laiką ir šiek tiek paeksperimentuoti bei pažiūrėti, kaip tai eisis.

Dar Tiesto papasakojo, kad šiais metais atsisakė studijinio darbo, tegroja tris kartus per savaitę, o likusį laiką ilsisi. Poilsiaudamas dažniausiai susitinka su draugais ir vaikšto į klubus, kur, pasak jo, galima išgirsti daug skirtingų muzikos stilių ir gerai pasilinksminti.
Sv. Velnias, 2007 Balandžio 09, 16:08

Komentarai

 • mikoliux
  mikoliux @ 2010 Kovo 11, 10:01

  superinis djus jo deka supratau kas yra trance muzika, telaimina ji Dievas.

  0  0
 • as
  as @ 2007 Lapkričio 03, 01:16

  Galiu pasakyti tiek kad Tiesto yra Nr1 ir nezinau ar yra dj kurie ji gales pakeisti. Jo muzika tesiog stebuklas. O kas sdneka kad dj tiesto sudo vietoi tai manau jie yra tokie jai jie nuvertina toki zmogu kuris kuria muzikos tebuklus jie yra 0000

  0  0
 • rokkylt
  rokkylt @ 2007 Spalio 27, 01:09

  Tiesto groja taip kad kaij baigiasi jo koncertas nusileidi ant zemes ir pagalvoji kur buvaij :DD galiu pasakyt kad jis moka publika uzvest ir atmosfera jo koncerte buna fantastiska... man jis zr patinka :)

  0  0
 • noty
  noty @ 2007 Rugsėjo 07, 03:55

  galiu pasakyti tik tiek: pries kelerius metus as ir daugelis mano draugu klausydavome rusiskas ciastuskes, popsa ir visoki kitoki slamsta. Viename vakarelyje vienas, praktiskai nematomas zmogelis, (nematomas todel kad keistas t.y. isejes ir negryzes, nes klauso kazkokias nesamones) lyg ir netycia uzmete viena gabaliuka, po to jis aisku buvo aprektas ir isvytas. Taciau butent ant to gabaliuko as uzkibau ... Pasigavau ta keista zmoguti ir tada suzinojau apie Tiesto... Jau teko pabuvoti net 2-uose koncertuose ir tai ka ten pajunti - YRA NEAPSAKOMAI NUOSTABU

  0  0
 • RelliK
  RelliK @ 2007 Rugpjūčio 29, 01:24

  The saund of Tiesto!!!!!!!!!!!!!!!!

  0  0
 • woozy
  woozy @ 2007 Kovo 21, 10:22

  Nu kaip dj jis savo darab labai gerai ismano, manau niekas nenugincys, tiesiog nebutinai jo muzika wisiem turi patikt ..

  0  0
 • DJSBPRESS
  DJSBPRESS @ 2007 Kovo 10, 08:09

  nu atsiranda pusgalviu ant tiesto pastumt, cia jau geras dvasios ubagas turi but zmogau... :///

  0  0
 • Mr.Fish
  Mr.Fish @ 2007 Vasario 22, 04:05

  as irgi uz nuomone,kad jei jis yra isrinktas NR.1 tai jis to vertas...nesvarbu ar jums patinka tai ar ne,nereikai jo smerkti :P dauguma jusu stuma ant jo todel,kad jums nepatinka jo stilius,bet juk neitiksi visiem,o jei jums nepatinka tai juk jusu nevercia niekas jo klausyti.... :) tad ir nereikia cia vaziuoti.... ;p siaip as pats irgi nelabai klausau tiesto,bet tikrai toli grazu jo nesmerkiu :)

  0  0
 • Bud
  Bud @ 2007 Vasario 10, 08:37

  gerai isdirbtas komecinis rojektas, todel man jis ir nepatinka

  0  0
 • Dj Andry Maniac
  Dj Andry Maniac @ 2007 Sausio 11, 10:24

  hm..tiesto yra tikrai geriausias dj, siaip diskzokeju yra lbj daug ir kas geriausias nustatyt neimanoma, bet tiesto turi is visu dj daugiausia apdovanojimu, didziausia populiaruma ir apskritai jis muzikai yra daug daves, as asmeniskai jo nepazystu bet turiu viena drauga kuris su juo kartas nuo karto bendrauja, kas nesupranta sokiu muzikos esmes tam tiesto tikrai nepatiks., beje ten "VYNAS" beleka suvapejo kad popsas irgi nr1...deje pop muzika yra senai mirus....pas mus tik lietuvoj ji groja tokie kaip geltona, mango, zas ir t.t. bet ar sokiuose, klubuose tokias groja didzejai? aisku kad ne o kodel? o gi todel kad oks zmogus nesugebetu tusintis su tokia muzika ir paprasciausiai i ta kluba nieks nebeitu :D tiesto yra tirkai daug daves muzikai, pats pagrindas jo yra trance bet nepamirsta ir kitu stiliu kaip house, progressive....jei nesuprantat apie dj nieko kaip "VYNAS" tai geriau nereiskit savo durnu nuomoniu, nes tuo paciu ir juokinga ir pikta daros :)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.