Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 149 svečiai
Temos


"RyRalio": "Jei parduotumėme visą plokštelių kolekciją, galėtumėme nusipirkti po karstą, nes gyvenimas būtų baigtas..." (specialiai djscene.lt)

ryralio"RyRalio" projekto plačiau pristatinėti tikrai nereikia. Šiandien jie - vienareikšmiai house muzikos lyderiai Lietuvoje. Visai neseniai 3 metų gimtadienį atšventęs, Karaliaus & Laurio Lee duetas stebina visus savo energija ir nuveiktų darbų gausa. Negana to, atrodo, kad prie vakarėlių organizatorių bei DJ'ų reiks kabinti ir ypač sėkmingų prodiuserių etiketes.

San Francisko house legendai Jay-J sukurtas "RyRalio" remiksas susilaukė pagyrų Majamio žiemos konferencijoje. Tuo tarpu bendras singlas su Rithma "Funk Is Still Alive" pateko į "OM" leiblo rinkinį "Sounds Of Om". Jame galima surasti daug JAV house scenos stabais vadinamų atlikėjų, tokių kaip Mark Farina, Johnny Fiasco bei Andy Caldwell kompozicijas. Beje, ši plokštelė jau pasirodė "OM Records" ofise, tad dabar "RyRalio" ruošiasi plačiai ją pristatyti pasaulyje. Vienas pirmųjų pasirodymų numatytas legendiniame Maskvos klube "Propaganda" jau gegužės mėnesio pabaigoje.

Šiuo metu Lauris ir Karalius dirba prie trijų naujų "RyRalio" kompanijos leidinių. Taip pat visai nesenai jie po savo sparnu priglaudė kelis puikiai Lietuvoje pažįstamus užsienio DJ'us - taip gimė "RyRalio Bookings" mini agentūra. Tačiau apie viską plačiau tegul pasakoja patys "RyRalio".

Kas yra naujoji "RyRalio" šeima?
Tai DJ'ų komanda, atstovaujama "RyRalio" organizacijos. Be etatinių RyRalio DJs (Lauris Lee ir Karalius) ji jungia Stambulo house muzikos veteraną DJ E, Rygos DJ'ų Dmi3, jaunąjį talentą Santi Touch ir visiem gerai pažįstamą JAV atstovą DJ Rithma. Šį penktadienį publika turės galimybę išvysti daugelį "RyRalio" Bookings" DJ'ų viename vakarėlyje - "The Family".

"RyRalio" Bookings DJs" - tai dar vienas jūsų ambicingas planas, ar...?
Ambicingas ar ne - parodys laikas. O šiandien turime puikią galimybę pristatyti projektą Lietuvos šokių aikštelių lankytojams.

Šie metai "RyRalio" vieni sėkmingiausių. Jūsų kompozicijos jau pasirodė "Soulstar", "OM Records" bei "Amber Muse" įrašų kompanijose. Kas toliau?
Truputėlis atostogų, kurių tikrai jaučiamės užsitarnavę.

Jūsų sukurtą Jay-J remiksą liaupsino Majamio konferencijos dalyviai, o labiausiai - mylimiausias Ben Watt ("Buzzin' Fly Records", "Everything But The Girl") prodiuseris Rocco? Kokios emocijos užvaldo, kuomet pajunti, kad tavo muzika ima valdyti house sceną?
"Makes You Feel Good". Manome, esminis dalykas yra neapsiriboti tuo, ką turi, nes tai tik maža dalis pyrago...

Nemanote, kad būdami tik prodiuseriais jūs pasiektumėte dar daugiau?
Mes negalime negroti...

ryralioKokie buvo "RyRalio" įrašų kompanijos siekiai pradžioje? Ar kinta tikslai dabar?
Visada norėjome eksportuoti Lietuvos atlikėjus ir jų sukurtus įrašus. Iki šiol tai sekėsi puikiai. Nenorime sustoti - ieškome naujų kontaktų, naujų talentų ir viską dėliojame į vietas...

Visgi skaitytojams tikrai įdomu, kokie "RyRalio" leiblo planai?
Pirmiausia tai downtempo ir deep house CD rinkinys su geriausiais Lietuvos ir pasaulio atlikėjais. Tai naujas dalykas lietuviškos elektroninės muzikos ir apskritai CD rinkinių pasaulyje. Tarkim, kad tai bus pirmasis oficialus tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje. Jis dienos šviesa turėtų išvysti artimiausių dviejų mėnesių bėgyje.

Truputėlį vėliau, vasaros pabaigoje - rudens pradžioje, antroji "Pasakos" dalis ir,
žinoma, trečiasis "RyRalio" vinilas. Darbo užrašuose ir keli internacionaliniai "RyRalio" projektai: keletas kūrinių pasirodys rinkiniuose įvairiuose pasaulio leibluose. Lietuviška muzika tęsia savęs pristatymą house scenoje.

Papasakokite apie savo vizitus į Maskva...
Labai smagu, kad pagaliau pasitaikė galimybė groti klube "Propoganda". Gegužės mėnesį groja Lauris, birželį - Karalius. "Propaganda" laikoma vienu prestižiškiausių house muzikos klubų ne tik Rusijoje. Vien pažiūrėjus į line up nebekyla jokių abejonių: Phonique, Steve Bug, Neon Heights - vien tik per gegužės mėnesį... Nekalbant apie visas pasaulinio garso žvaigždes, kurios savo biografijoje visada nurodo pasirodymą klube "Propaganda".

"RyRalio" yra dažniausiai užsienyje grojantys DJ'ai. Nuo ko tai priklauso?
Tai tiesiogiai proporcinga įdėtam darbui.

Kas jums labiau patinka - Jay-J remiksas ar bendras kūrinys su Rithma?
Visada mieliau galvoti ir groti savo paties kūrinį. Tačiau iš Jay J originalo pasiskolinome tik vokalą, visa kita - mūsų bei Mario Basanov darbas.

Jūs toliau kylate, tačiau nesimato, kad su jumis augtų naujoji house prodiuserių, DJ'ų karta.
Ji auga ir kyla, tačiau niekas nenori jos pastebėti. Atsiranda vis daugiau naujų talentų. Labai greitai pristatysime jums keletą iš jų.

ryralioKodėl "RyRalio" taip ir neužlipo ant electro house stiliaus, kuris pasiglemžė net pačius ištikimiausius house mėgėjus?
Lauris: Turime pakankamai praktikos suprasti, kad tai laikina. Electro banga niekuo
nesiskiria nuo visų kitų bangų, pvz. speed garage 1998 metais, ar deep ir jazzy house 2001-ais. Kiekviena banga atveda kažkurį stilių į viršų, ten jį palaiko ir nuleidžia žemyn. Klausimas, kaip tas stilius gyvuoja po to? Speed garage - mirė. Deep ir jazzy house išgyveno krizę. Tačiau klasikinis house buvo ir yra. Dažnai mūsų klausia, ką mes grojame? Manau, tai galėtų būti apibūdinta kaip klasikinis house su stipriu west coast house prieskoniu. Iš esmės kalbėti apie stilius labai neįdomu negirdint muzikos. Mūsų ir jūsų deep house supratimas gali būti visai skirtingas. Belieka laukti naujos bangos... Tikriausiai tai bus acid house...

Karalius: Aš manau kad electro bangos Lietuvoje nebuvo. Tiesiog buvo šios muzikos atėjimas į mažutę mūsų Lietuvėlę. Turėjome baltą dėmę - dabar turime sceną papildantį muzikinį stilių. Tai tikrai nėra blogai. Kuo daugiau pasirinkimo žmonėms - tuo jiems geriau. Na, o kodėl electro netapo mada,tegul jau panagrinėja jie patys...

Kiek laiko sugebėtumėte išbūti tyloje?
Kartais visai smagu paklausyti automobilio variklio garso ar kompiuterio ventiliatoriaus burzgimo. Reikia gerbti visus garsus aplinkoje.

Šeima ar diskoteka?
Šeima diskotekoje.

Įdomiausias pageidavimas?
Visai neseniai sulaukėme skambučio iš visiškai nepažįstamo žmogaus su pasiūlymu groti vestuvėse.

Nepadori fantazija?
Nemokami "GPL" kokteiliai "Gravity" bare.

ryralioMiestas, į kurį visada gera sugrįžti...
Lauriui - San Franciskas, Karaliui - Londonas.

Kodėl "RyRalio" dar negavo "Bravo" statulėlės?
Dėl to, kad Lietuvoje įsišaknijusi korupcija :) O turėjome gauti?

Ką išeitų nusipirkti, pardavus visą plokštelių kolekciją?
Jei parduotumėme visą plokštelių kolekciją, galėtumėme nusipirkti po karstą, nes gyvenimas būtų baigtas....

Kino filmas, kurio nepamiršote iki šiol...
"Les Triplettes de Belleville" (Trio iš Belvilio, 2003 m.).

Kas ta mūza, kuri priverčia eiti tolyn?
House muzika!

Įdomiausias svečias? Ne už pulto, bet gyvenime.
Visi svečiai savaip įdomus ir po kiekvieno savaitgalio jautiesi šiek tiek inspiruotas. Visada labai smagu pabendrauti su žmonėmis tiesiogiai prisilietusiais prie house muzikos istorijos, dirbančiais ir kuriančiais tai, ką ir pats darai. Nuostabiausias turbūt tas jausmas, kai viską pajunti esant visai šalia, o ne tik žurnalų puslapiuose. Užsisvajojęs jautiesi pilnaverčiu house muzikos pasaulio dalyviu.

Vasaros festivalis, kurio negalima praleisti.
Karalius: šiemet praleisiu "Sonar", bet planuoju vėl "pračekinti" "Roskilde". Itin retai grojantys "Thievery Corporation", "Laid Back" ir F.Kuti. Puiki programa, ar ne? Ir visiem labai rekomenduoju "Big Chill" festivalį Britanijoje.

Pasaulio atlikėjas, kuriam žadama ateitis...
Sunku išsamiai atsakyt į šį klausimą... Na, bet tai galėtų būti, kad ir austrų prodiuseris Parov Stelar.

Kam rytoj norėtumėte paspausti ranką?
Lietuvos atlikėjui, sugebančiui pasirūpinti savo muzika ir suvokiančiui, kad vieno kito kūrinio išleidimas - tik pradžia ilgame kelyje.
Tea Leone, 2007 Balandžio 09, 16:18

Komentarai

 • Kicked
  Kicked @ 2005 Birželio 27, 01:54

  lamos lietuviai gero daikto nesupranta tai reiks ne tik ryralio...o kazko daugiau ;)

  0  0
 • Electro_girl
  Electro_girl @ 2005 Birželio 17, 01:51

  ryralio rulezzz:D~

  0  0
 • Petroff
  Petroff @ 2005 Gegužės 21, 02:10

  Taip ir toleu !Palaikykite muzikini judejima popso salyje !!!

  0  0
 • ppranius
  ppranius @ 2005 Gegužės 13, 04:40

  pasakoriai ie musu ruralio:))

  0  0
 • Jointy
  Jointy @ 2005 Gegužės 13, 03:31

  ryralio valio :]

  0  0
 • Intakz
  Intakz @ 2005 Gegužės 13, 12:11

  Zhmones rimtai zhiurintys i darba. Vyrai su koncepcija! Shiems veikejams priklauso dar didesne ateitis.

  0  0
 • WiliuxD
  WiliuxD @ 2005 Gegužės 12, 10:28

  Allways remember to keep yoursef alive. There is no more important than that.

  2Pac

  Sveikinu RyRalio

  0  0
 • Bosiakas
  Bosiakas @ 2005 Gegužės 12, 06:29

  Saunuoliai!!! Lietuva didziuojasi jumis! Valio! :o)

  0  0
 • EtheriL
  EtheriL @ 2005 Gegužės 12, 01:38

  keep it going RyRalio! Kad visi tiek nuveikt kiek sie biciukai lietuva biski atsigautu ;)

  0  0
 • laura
  laura @ 2005 Gegužės 12, 09:12

  nors house ne man, bet skaityt buvo idomu.energingi zm
  rasom rasom apie savus!:)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.