Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 167 svečiai
Temos


Luke Fair: "Labiausiai mėgstu krepšinį. Zaidriunas Ilgawskas!" (specialiai djscene.lt)

Luke FairGimęs ir augęs Kanadoje Luke Fair su klubine kultūra susipažino dirbdamas oficianto padėjėju legendiniame Toronto klube "Industry Nightclub". Būtent ten jis atrado šokių muziką ir nutarė pasinerti į DJ'avimą. Vos per keturis mėnesius Luke iš nešvarių indų surinkėjo tapo garso ir šviesų inžinieriumi, o dar vėliau ir šeštadienio vakarėlių DJ'umi. Po to sekė rezidencija kituose Toronto klubuose, bei vakarėliai visame pasaulyje.

Milžinišką indėlį į Luke Fair pasaulinę šlovę įnešė jo darbai studijoje. 2000 metais Luke Fair įrašė savo vaikystės dievukų U2 kūrinio "Silver & Gold" remiksą. Plokštelė susilaukė neįtikėtinų atsiliepimų iš tokių šokių muzikos grandų kaip Danny Tenaglia, Deep Dish, Pete Tong ir John Digweed. John Digweed taip susižavėjo šia plokštele, kad pasikvietė Luke į savo "Bedrock" leiblą.

Tada ir prasidėjo tikrasis sujudimas. "DJ Magazine" Luke Fair apibūdina kaip "2003 metų įdomiausią veidą", sėkmingas darbas studijoje ir plokštelės bei remiksai "Yoshitoshi", "Hope", "System", "Release", "Inversus" leibluose, vakarėliai visame pasaulyje - tame tarpe ir Vilniuje. Į "Galaxy" klube vykusį Luke Fair pasirodymą, nešinas diktofonu ir fotoaparatu išskubėjo ir jaunasis djscene.lt klubinėtojas.

Grįžęs sv_Welniazz pasakojo: "Lipu "Galaxy" laiptais ir kyla išganinga mintis patikrint mobilų: ar niekas neskambino, mat laukiu skambučio, turinčio pravesti mane iki Luke Fair. Deja, skambučio nerandu, bet mano dėmesio laukia sms'as "ateik prie įėjimo". Pasiimu fotoaparatą ir išskubu. Atlėkęs į nurodytą vietą randu žavią ir besišypsančią "Galaxy" vadybininkę, kuri už scenos pristato mane Luke'ui ir tamsiais, įtarimą keliančiais laiptais nusiveda mus žemyn, kur laukia stalas ir minkšta sofa. Persimetame keliais žodžiais, tada susidomiu jo marškinėliais.

Koks aprangos stilius, firma tau labiausia patinka?
Aaa.. šš....(susimąsčiusiu tonu) Na, negaliu išsirinkti vienos kompanijos ar dizainerio. Paprastai aš keliauju, einu į vietines parduotuves ir ten perku tai, kas man patinka, perku daug... Girdėjai apie "Gsus"? (džyzus) G S U S, tai olandų drabužių kompanija, jų drabužių perku daugiausiai.

Kiek laiko praleidi šalyje, kurioje tenka groti viename vakarėlyje?
Paprastai mažiau negu 24 valandas.

Tai neturi laiko aplankyt istorinių paminklų, klubų ir susipažint su šalies kultūra?
Kartais, bet labai retai. Aš tiesiog kitą dieną jau turiu būti kitame klube, kitoje šalyje, taigi atvykęs į šalį, dažniausiai nukeliauju į viešbutį, pailsiu, einu į klubą, į viešbutį, miegu, o tada vėl į oro uostą.

Ar lankaisi klubuose ne kaip dj, o kaip lankytojas?
Taip.. Taip taip taip. Į klubus kaip lankytojas einu, kai būnu namuose, Kanadoje. Jei neinu į klubą - daug laiko tiesiog ilsiuosi, tačiau jei einu į klubą, tai dažniausia kitokios muzikos negu aš groju, kad "pasirodyčiau" ir kitiems muzikos stiliams.

Kokie tie kiti muzikos stiliai?
Viskas nuo drum'n'bass iki chicago house ir mm... Viskas.

Luke FairO kaip su klasika?
Neklausau klasikos. Šiaip mano mėgstamiausia ne šokių muziką yra sena industrial muzika, kaip "Skinny Puppy" ir kiti.

Ar turi savo mėgstamiausius klubus? Kitus nei "Forum Palace"? (daug juoko) Taip, na man labai patiko Tokijo klubas "Womb", "Zouk" Singapūre, "Pacha" Buenos Airėse... Nežinau, man patinka daug klubų.

O kaip eilinis lankytojas?
Paprastai einu į klubus kaip lankytojas tada, kai būnu namuose, Kanadoje. Ten vaikštau į Toronto klubus "5ive" (pasiaiškinus internete paaiškėjo, kad tai gėjų klubas), "Time".

Kokio amžiaus pradėjai vaikščioti į klubus?
Į klubus vaikščioti pradėjau devyniolikos, dabar man 26. Na aišku, vaikščiojau į reivus kai man buvo 15 ar 16, bet į klubus pradėjau vaikščioti devyniolikos, nes Kanadoje 19 yra amžius, nuo kada gali gerti.

O ką gali pasakyti apie reivus Kanadoje?
Na jų dabar nebėra daug, nes policija uždėjo ant jų savo rankas. Tačiau seniau jie buvo nuostabūs. Labai labai labai geri.

Kuo užsiimi be dj'avimo?
Dj'avimas ir muzikos kūrimas yra vienintelis darbas, be jų neužsiimu niekuo. Laisvalaikiu žaidžiu krepšinį. Seniau žaidžiau futbolą, tačiau mečiau devyniolikos, kai pradėjau vaikščiot į klubus ir rūkyti. O sportu domiuos ne tik kaip žaidėjas, bet kaip ir žiūrovas. Labiausiai mėgstu krepšinį. Zaidriunas Ilgawskas!

Koks tavo išsilavinimas?
Tik mokykla, jokio koledžo ar universiteto, dj'avimas surija visą laiką... Na, skrisdamas lėktuvais skaitau istorines knygas.

Kada pradėjai dj karjerą?
Devyniolikos, tada, kada pradėjau vaikščiot į klubus.

Norėjai tapti garsus?
Ne ne, dj'auti pradėjau, nes tapau apsėstas muzikos, taigi teko pradėti groti.

Esi politiškai aktyvus?
Taip, aktyvus. O pažiūros.. Labiau į kairę negu į dešinę. Pačiame politiniame gyvenime ypatingai nedalyvauju...Va, bet nekenčiu George Bush (juokias), nekenčiu - kaip ir didžioji pasaulio dalis.

Ar Kanadoje daug spalvotųjų?
Taip Kanadoje... Miestas, kuriame aš gyvenu, Torontas, turėtų būti, kiek girdėjau, spalvočiausias miestas pasaulyje. Na, bet jie juk tokie patys žmonės, kaip aš ir tu.

Tavęs netrikdo įvairūs asmeniniai klausimai, pavyzdžiui, apie seksą, gėjus ir panašiai?
Ne

Gerai. Kaip su gėjais Kanadoje? Šiais laikais kaip ir madinga būti gėjumi.
Na Kanada yra labai liberali šalis, taigi ji priima visus - ir kitataučius, ir gėjus. Kanadoje netgi įteisintos gėjų vedybos. Na bent jau Ontarijo valstijoje, iš kur aš esu. Na mano požiūriu gėjai - nieko blogo. Ne ne, aš - ne gėjus.

Gerai, dabar apie dailiąją lytį...
Turiu merginą, su kuria bendraujame 5 metus, taigi mes į draugystę žiūrime labai rimtai. Todėl, kai aš keliauju, vis tiek lieku labai ištikimas ir su sutiktomis merginom nemiegu.

Gal gali papasakot apie savo merginą?
(Daug juoko) jo klausimai! Jėzau! (kreipiasi į Jėzų arba "Galaxy" vadybininkę) Na, ji dirba vaikų televizijoje, kuria filmukus vaikams, mes susipažinome naktiniame klube, na, ir mes kartu 5 metus.

sv Welniazz & Luke FairTai gal planuojat tuoktis?
Cha cha, taip taip taip... Na gerai... Šiaip planuojam, tik ne per kelis artimiausius metus. Kai išsimokėsime už kredito korteles ir kitas skolas tada ir tuoksimės.

Ar manai, kad reikėtų kalbėti paaugliams apie seksą daugiau, kad jie gautų informacijos, ar geriau nekalbėt, kad neskatint jų tuo užsiiminėti?
Na aš už kalbėjimą apie seksą su paaugliais.

O gal pasakysi kada tu pirmą kartą..?
(Juokas) Ne į šį klausimą aš neats... (vėl juokas, nutraukęs jo sakinį)

Šitaip interviu atsiranda daugiau juoko negu žodžių ir belieka tik nusifotografuoti ir išsiskirti, juolab, kad Luke Fair atėjo laikas stoti prie pulto. Grįžtu salėn ir einu pasidėti daiktų, kažkodėl pastebėdamas kur kas daugiau "sportiškų" ir savo vertę "branginančių" jaunuolių ("tu manęs nebandai fotkint, aš tau sakau"), negu prieš porą savaičių. Pasidžiaugiu, kad net ir tokia solidi publika ateina palavinti muzikinio skonio - padegustuoti tikrai geros Luke Fair grojamos muzikos su electro, techno ir funky elementais (tikiuosi neišsigando šių "įmantrių" žodžių ir kažko naujesnio nei tipinis progressive)."
Unknown, 2007 Balandžio 09, 16:26

Komentarai

 • hoo
  hoo @ 2005 Kovo 09, 06:26

  Dalis klausimu tai nei i tvora nei i meta. Kam klausti apie visokius gejus ar Kanados rasine populiacija???

  0  0
 • Gary-Owen
  Gary-Owen @ 2005 Kovo 08, 11:50

  Na siaip skaityt galima, tik klausimai galetu buti siek tiek labiau kopromituojantys, bet jei L.Fair patiko welnio apklausa apie gejus ir jo merga tai ka... Svarbu kazkas juda i prieki:)

  0  0
 • maya
  maya @ 2005 Kovo 06, 03:49

  jaxx - tikiuosi, ne jis vienas:)

  0  0
 • Jaxx 303
  Jaxx 303 @ 2005 Kovo 06, 01:03

  Tuomas Rantanen yra dj'u issimokslinimo paziba :}

  0  0
 • 135
  135 @ 2005 Kovo 06, 12:12

  visi rasho kad pradejau groti tada ir tada , bet kaip jie pradejo niekas taip ir neparashe kiek maciau dj'u interviu...juk daugiau negu puse dj nera baige jokiu mokyklu ir t.t. vat:)

  0  0
 • WTF
  WTF @ 2005 Kovo 04, 05:27

  Jaxx :))

  0  0
 • Jaxx 303
  Jaxx 303 @ 2005 Kovo 03, 10:57

  Welniaz, pagarba uz nebloga interview. :}

  Luke Fair tikrai sugrojo idomesni seta nei tikejausi isgirsti.

  Lietuviskuju DJu nekomentuosiu, nes ironiskai tariant - no comments... ypac del DJ PJ Donatelo ar Donattelo, ar (arba) Donatello arba (ar) Donattello :}

  0  0
 • Goozhe
  Goozhe @ 2005 Kovo 03, 06:48

  Welniau, super intervas... :) cia kaip is skaitytojo pozicijos.. saunuolis..

  Kritikuojantiems.. Chebra.. Tai, kad norit daugiau suzinoti apie pati Luke'a tiesiog use google... Vat Luke Fair man kaip ir buvo neidomus... bet dabar.... imho welniui pavyko parodyt ji kaip zmogu.. o rashant apie biografinius faktus, tai jam nebutu iseje...
  Juk kartais tiesiog linksma paskaityt ir smagius intervus.. :)

  0  0
 • Sv. Velnias
  Sv. Velnias @ 2005 Kovo 02, 10:24

  ivairiai :)
  atsakymai:

  1. 2 all positive comms - deqj uzh gerus ivertinimus ;)
  2. 2 vic - deqj uzh argumentuota kritika
  3. 2 JBounce - meldzhiu atleisti uzh sugaishta laika
  4. 2 Mo'Fire - siulau pagilinti matematikos zhinias :)
  5. 2 all negative comms - deqj, jus man suteikete noro tobuleti

  1. stengiaus parodyt Luke'a kaip zhmogu, o ne kaip mashina, kurianchia muzika.
  2. stengiaus, kad interviu, o kartu ir shia svetaine, susidometu ne tik muzikos ekspertai, kurie ir taip zhino, ka Luke Fair remixuoja shiuo metu
  3. kur kas geresnius savosios kurybos pavyzdzhius galite siusti chia - garbes zhodis, pasimokysiu :)

  nuoshirdzhiai jusu
  sv. welniazz

  0  0
 • ria r
  ria r @ 2005 Kovo 02, 08:24

  pilnai pritariu vic, kazkaip truksta rimtesniu klausimu..

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.