Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 141 svečias
Temos


Lucca: "Mėgstu išgerti ir pasilinksminti su minia, aš laukinis padaras" (specialiai dj scene.lt)

Stop. Nesuklyskite manydami, kad parašėme straipsnį apie Lietuvos pseudo pop scenos pseudo žvaigždę Luką... Kadangi ant pirštų galima suskaičiuoti žinančius šio interviu "kaltininkę", pradėsime nuo trumpo pristatymo. Lucca - žymiausia Čekijos DJ'ka. Groti pradėjo daugiau kaip prieš penkis metus. Šiuo metu priklauso Chris Liebing'o agentūrai - "CL Bookings".

Gal šiek tiek per greitai viskas. Būdama vos 16 metų, Lucca įsidarbino vienoje iš renginius organizuojančių kompanijų. Nuo tada ir prasidėjo jos domėjimasis muzika. 1999-tus ji vadina savo DJ karjeros pradžios metais. Jau po trijų metų, 2002, ji gauna apdovanojimą kaip "Geriausia naujokė", o dar po metų ir "Populiariausio Čekijos DJ" titulą.

Netrukus ji jau groja kartu su tokiom žvaigždėm kaip Umek, Marco Carola, Gaetano Parisio, Chris Liebing. 2003m. Chris Liebing sužavėtas Lucca grojimo (gal ne tik? :) aut. pastaba) pasikviečia ją į savo agentūrą. Dabar ji garsiojo klubo "U60311" rezidentė.

Be gausybės vakarėlių ir DJ pasirodymų, Lucca įtemptai dirba studijoje. 2003 įrašytas ir Umek remiksuotas "Mirage 01" susilaukė milžiniško populiarumo. Ilgą laiką jis sukosi paties Carl Cox grojamiausių plokštelių dešimtuke. Šiemet Lucca įkūrė nuosavą leiblą "Acapulco". Pirmasis leiblo relyzas, jei ne dėl jos kūrinio "Freedom", tai dėl Umek remiksuoto "Mirage 01" tikrai neliks nepastebėtas.

LuccaIlgą laiką dirbai kaip renginių promoterė. Kodėl nusprendei išbandyti save kaip DJ? Ir išvis, kaip gi tau pavyko šią savo svajonę įgyvendinti? Ir kodėl būtent techno?
Na, aš visada norėjau būti arba stiuardese, arba šokėja, arba DJ. Ir dar tuo metu, kai buvau su savo buvusiu vaikinu - o jis buvo promouteris, jis man nemažai padėjo, kad pradėčiau groti. Visada reikia surasti tokių žmonių, kurie suteiktų tau galimybę. Aš grojau daug tech house, bet po pirmojo savo turo Ispanijoje, kuriame aš grojau su Marco Carola ir Gaetano Parisio, likau visiškai pakerėta energingojo techno funk.

2002 tu buvai metų naujokė, 2003 - populiariausia Čekijos DJ. Kaip manai, kokios buvo tokio populiarumo priežastys?
Galbūt todėl, kad nuo pat pradžių savo agentūros dėka, kuri tikrai daug dirba ir turi įspūdingų kontaktų, turėjau galimybę daug keliauti. Tokiu būdu per trumpą laikotarpį įgavau patirties ir pasitikėjimo grojant. Bet to, nuo pat pradžių aš visus savo pinigus investavau į patefonus, mikšerius ir studijos įrangą, studijos pertvarkymus, savo leiblą, bendradarbiavimą su kitais prodiuseriais ir t.t. Aš manau, kad esu tiesiog laiminga būdama su muzika.

Ar manai, jog tam, kad būtum DJ reikalingas talentas ir pašaukimas ar tiesiog daug sunkaus darbo?
Na, manau, ir to ir to. Kai kurie DJ yra talentingi, bet tinginiai, kiti yra netalentingi,bet velniškai daug dirba. Nei tie, nei tie aukštai nepakils. Reikia ir talento, ir patirties, ir daug sunkaus darbo - taip kaip ir sporte.

Tu prodiusuoji ir groji su pasaulyje puikiai žinomais techno vaikinais (Umek, Chris Liebing, Marco Carola ir t.t.). Kaip tau pavyko "prasibrauti" į šią kompaniją?
Pirmiausia aš grojau su Marco Carola Ispanijoje. Po to aš jį pakviečiau į du savo agentūros vakarėlius. Su Chris Liebing aš grojau du kartus Austrijoje. Po to jis nusprendė pristatyti mane Vokietijoje. Umek yra mano labai geras draugas dar nuo Eternity vakarėlio Čekijoje 2001 balandyje. Aš taip pat pakviečiau jį į savo gimtadienio vakarėlį ir dabar į savo rezidentinius vakarėlius "Fabric" - geriausiame Čekijos klube.

Žinau daugybę vietinių DJ'ų, kurie groja labai gerai ir groja jau kokius septynerius ar aštuonerius metus, bet užsienyje jų niekas nežino. Gal galėtum patarti, ką ir kaip reikia daryti tam, kad elitas tavimi susidomėtų?
Na, jeigu tu groji gerai, tada dar reikia mokėti kalbas ir tavo vadyba turi būti ypač gera. Geras DJ be stipraus vadybininko yra niekas.

LuccaKaip manai, ar tavo sėkmę įtakojo tas faktas, kad esi mergina?
Be abejonės. Moterims muzikos pasaulyje kartais dėl to žymiai lengviau, bet tik pradžioje. Toliau visiems vienodai sunku. Iš pradžių lengviau padaryti karjerą, o paskui daug sunkiau, nes kai tampi žinoma ir turi 12 vakarėlių per mėnesį - merginai tai daug sunkiau, nei vaikinui.

Kaip atsitiko, kad pats ponaitis Chris Liebing priglaudė tave po savo sparneliu?
Jam patiko mano du pasirodymai Austrijoje, "Flex" ir "Cazin" klubuose. Tiesiog sėkmė ir atsitiktinumas.

Kaip pasikeitė tavo gyvenimas, kai tapai "CL" dalimi?
Gavau stiprią vadybinę paramą iš Vokietijos, Nyderlandų, Belgijos ir viskas pakilo į aukštesnį ir profesionalesnį lygį. Puiki mokykla.

Esi labai daili. Turbūt sulauki daug dėmesio iš fanų ir ne tik dėl muzikos, kurią groji. Gal galėtum papasakoti patį įsimintiniausią įvykį susijusį su fanų dėmesiu?
Kartais vienas mano fanas iš Čekijos šiaurės siuntinėja SMS ir rašinėja meilus kiekvieną dieną ir tai yra tikrai labai nemalonu, bet dažniausiai man mano auditorija tikrai patinka. .

Šiais metais įkūrei "Acapulco". Kas tave paskatino įkurti savo leiblą? Kokia leiblo koncepcija?
Iki šio laiko esu įrašiusi 16 kūrinių, dalis jų iškeliavo į "Aquatrax", tačiau šis leiblas bankrutavo po "Prime Disribution" iširimo 2003. Kiti relyzai buvo siūlomi daugybei leiblų, tačiau niekas rimtai jais nesusidomėjo. Taigi šiek tiek įpykau ir nusprendžiau, kad nenoriu laukti, kad noriu išleisti savo muziką savo leible, be jokių kompromisų ir laukimo.

Kokie tavo ir "Acapulco" ateities planai. Pasidalink svajonėmis / idėjomis.
Po "Acapulco 01" kuriame, mano manymu, yra du tikrai stiprūs kūriniai, sausį planuoju išleisti "Acapulco 02". Bet jis turi būti taip pat labai stiprus, nes leiblas turi išsikovoti gerą vardą. Štai kodėl pirmieji trys relyzai privalo būti labai kruopščiai paruošti. Po to norėčiau išleisti savo mėgstamiausių prodiuserių, tokių kaip Marco Nastic, Umek, Valentino Kanyani, Danilo Vigorito, Davide Squillace ir t.t. kūrinius.

LuccaDaugelis muzikos prodiuserių / DJ'ų skundžiasi, kad nemoka klausytis muzikos tiesiog savo malonumui. Pagrindinį dėmesį jie sutelkia į techninę kūrinių pusę, panaudotus semplus ir t.t. (miksavimą, muzikos parinkimą). O kaip tu? Ar girdi muziką taip pat, kaip anksčiau?
Kai pradedi pats kurti, požiūris į muziką pasikeičia iš esmės. Bet prodiuserės darbas neturi realios įtakos mano DJ setams, tiktai techninę įtaką - grodama dar neišleistus kūrinius pradėjau naudoti Final Scratch. Grojimas ir prodiusavimas yra dvi atskiros planetos, štai kodėl kartais nuostabūs prodiuseriai negali būti tikrai gerais DJ.

Ar tu atsipalaiduoji ir šoki per vakarėlius kai groja kiti DJ'ai? Ar vis dėlto seki kiekvieną DJ judesį ir girdi visas jo klaidas?
Taip, aš juos stebiu, ypač kai jie yra įdomūs. Aš labai įdėmiai stebėjau Umek ir Liebing pasirodymus, nes jie ypatingai pasitiki savimi. Buvau sužavėta Mistress Barbara ir jos jėgos bei charizmos. Bet aš visada mėgstu išgerti ir pasilinksminti su minia, aš laukinis padaras :)!

Gal galėtum keliais žodžiais papasakoti apie savo įprastą dieną?
Miegu iki 12, einu į fitneso treniruotę, skaitau meilus, iki 3 nakties(ryto) klausausi įrašų ir vėl miegu. Kartais vietoj to, kad klausyčiausi įrašų, sėdžiu studijoje su savo nuostabiu kolega ir studijos genijumi Chris Cowie. Nuo trečiadienio iki pirmadienio aš dažniausiai būnu lėktuvuose, klubuose arba viešbučiuose, kartais tai tikrai sunkus darbas, patikėkit manim, bet aš siaubingai myliu muziką ir vakarėlius, tai tarsi narkotikas.

Ar galėtum papasakoti kokia situacija Čekijoje su techno DJais, leiblais ir vakarėliais? Ar tave tenkina ta situacija?
Techno scena išgyveno didelę krizę, daugelis didelių renginių žlugo. Tačiau atrodo, kad šiuo metu reikalai pradeda gerėti. Mažiau vakarėlių ir žmonių, bet kokybė aukštesnė. Turime tris tikrai nuostabius klubus - Prahoje "Radost FX" ir "Roxy" bei "Fabric" Ostravoje, kuris yra geriausias. Be to turime puikius vasaros festivalius, tokius kaip "Hradhouse" ar "Creamfields Czech".

Ir paskutinis klausimas. Kiek savo kolekcijoje turi vinilų? Kuris tau pats brangiausias?
Mano visų laikų mėgstamiausi yra Dave Clarke - "The Wolf", Marco Carola - "Question 9", mano "Mirage 01", Chris Liebing - "American Madness" ir Chris Cowie - "Reeva". Savo fonotekoje turiu daugiau kaip 2000 įrašų.
dj scene.lt, 2007 Balandžio 09, 18:50

Komentarai

 • vinipuh
  vinipuh @ 2005 Vasario 02, 10:36

  2000vinilu...

  0  0
 • Bučas
  Bučas @ 2004 Spalio 27, 12:01

  merga grazi, ir net mixuoti sugeba, ko daugiau reikia. Kiek klausiau - visai cool

  0  0
 • PlaviX
  PlaviX @ 2004 Spalio 25, 11:41

  4o nu jei merga moka ir daro ;]] tai sekmes jai ateijty ;]]

  0  0
 • prozac
  prozac @ 2004 Spalio 24, 09:32

  Shaunuole!!! Ko dar truksta tokiai merginai?:)
  ...miega iki 12, skrenda lektuvais...zodziu pasaka :)))

  0  0
 • kubas
  kubas @ 2004 Spalio 22, 02:16

  taip taip taip :))

  0  0
 • ard
  ard @ 2004 Spalio 22, 01:56

  Chris Liebing sužavėtas Lucca grojimo (gal ne tik? :) aut. pastaba)...
  taikliai pastebeta ];)

  0  0
 • CRm
  CRm @ 2004 Spalio 22, 12:33

  ;]
  wisos dj`kos grazios..
  nu dauguma .. nes daugiau per grozi i dj kelia prasimusa ..

  0  0
 • Leemon
  Leemon @ 2004 Spalio 21, 11:45

  Patinka tuo, kad Sh...do nemala, gerai varo. Taip ir toliau.

  0  0
 • Reakz
  Reakz @ 2004 Spalio 21, 08:04

  Taj gera merga ir yra grazi merga

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.