Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 99 svečiai
Temos


DJ Wild Child: "Išlipusi iš lėktuvo pagalvojau, kad dabar mane pagrobs ir parduos kaip prostitutę..." (specialiai DJ.SCENE)

Iki paskutinės minutės DJ Wild Child kėlė abejones dėl savo, kaip DJ, profesionalumo. Ar tai nėra tik dar vienas A. Kurnikovos atvejis, kai viską lemia išvaizda? Šis klausimas kankino net ir po pokalbio su ja. Tačiau visas abejones išsklaidė pirmieji muzikos garsai, pirmasis suvedimas... DJ Wild Child - mergina, stogus nurovusi visiems susirinkusiems klube "Galaxy". Niekada daugiau neabejokite merginų sugebėjimais groti. Jos tikrai gali. Taigi leiskite pristatyti: "DJ WILD CHILD".

Kaip kelionė?
Viskas puiku, tik leistis buvo baisoka.

Kodėl?
Buvo nežmoniškai daug sniego. Londone tokiu atveju uždaromas oro uostas. Kai mes leidomės, pažiūrėjau pro langą - mes leidomės ant sniego, buvo tikrai baisu.

Turbūt teks pradėti nuo pat pradžių. Kaip prasidėjo tavo DJ karjera?
Tai buvo senai. 1992. Aš aktyviai dalyvavau reivuose, kurie vyko Londone. Tuo metu ypač klestėjo "hardcore" muzika. Taigi man patiko muzika ir aš nusipirkau grotuvus, kad galėčiau treniruotis. Vėliau susipažinau su vaikinu dirbusiu "KOOL FM" radijo stotyje ir jis kaip tik ieškojo moteriškos lyties DJ. Taigi pradėjau groti "KOOL FM", nuo tada ir prasidėjo mano, kaip DJ, karjera.

Ar nemanai, kad merginai lengviau prasisukti negu vaikinams? Aš turiu omeny kaip Kurnikova tenise. Turi gražų veidelį ir niekam nesvarbu kaip ir ką tu groji?
Na... iš vienos pusės lengviau ... iš kitos sunkiau. Lengviau nes mergina DJ yra naujovė. Dažnai pasirenka tave vien todėl, kad esi mergina. Kodėl sunkiau? Todėl, kad būti "dideliu" scenoje reiškia ką tu pažįsti, tavo kontaktai. Asmeniškai aš neprisimenu / nežinau nei vienos top'e sėdinčios merginos. Visi vaikinai tarsi geriausi draugai prastūminėja vieni kitus ir įsibrauti tarp jų - labai sunku. Turi pateisinti save labiau negu vaikinai tai daro. Taigi privalumų ir trukumų pakanka.

Tu esi ir kūrėja. Paskutinis tavo darbas buvo išleistas pernai vasarą, ankstesnis - 2001 metais. Kodėl tiek mažai leidi savo kūrybos?
Man labai sunku išsėdėti studijoje. Kurį laiką dirbau, kiekvieną savaitgalį grojau vakarėliuose - taigi laiko kūrybai nebuvo. Bet dabar aš nebedirbu pilnos darbo dienos. Nesenai sukūriau savo leiblą "WildStyle Recordings". Maždaug po mėnesio pasirodys pirmasis 'relyzas' - vienoje pusėje aš ir "Drumsound & Bassline Smith" remiksas kitoje. Taip pat netrukus pasirodys mano relyzas "Twisted Individuals'" leible "Zombie". Taigi vienas relyzas mano leible, kitas "Zombie" todėl paskutiniu metu pagrindinis mano darbas yra studijoje.

Koks tikslas kurti nuosavą leiblą? Ar tik tam, kad galėtumei išleisti savo produkciją?
Tam, kad galėčiau išleisti savo ir savo draugų kūrybą. Šiuo metu "WildStyle" turime suplanavę keturis relyzus ir visi jie žmonių kuriuos gerai pažįstu.

Ar tikiesi uždirbti iš savo leiblo?
Tai viena iš priežasčių kodėl taip delsiau su nuosavu leiblu. Aš nenoriu pradėti nieko, kol nesitikėsiu iš to užsidirbti. Taigi, manau, šis - uždirbs. Tiek pirmasis, tiek visi kiti relyzai bus išties įspūdingi, žmonės eis iš proto dėl jų. Šiuo metu daug dirbu su leiblo "promoucija" didžiausiuose Anglijos "drum'n'bass" žurnaluose. Taigi manau viskas bus gerai.

Tavo internetinio puslapio adresas yra djwildchild.com. Ar esi kada buvusi wildchild.com?
Ne.

Tai kažkoks porno puslapiukas :)
Tu juokauji? Negali būti... Nežinojau to. Reikės patikrinti :) Mano naujasis puslapis jau paruoštas ir netrukus bus paleistas (jau paleistas).

Na nesvarbu. Tavo puslapyje buvo parašyta, kad tu esi daugiausia vilčių teikiantis talentas. Ar sutinki su tuo?
Hmm... Taip. DJ'avimu užsiimu jau ilgą laiką ir nesu tikra dėl "daugiausia žadančio", bet tai, kad nuo grotuvų pirkimo iki grojimo dideliuose reivuose ir pripažinimo praėjo vos pora metų - asmeniškai man daug ką reiškia. Nežinau kas dar taip greitai prasisuko.

Ar nemanai, kad tai tik sėkmė?
10 metų negali būti tik sėkmė.

Ar tavo setas priklauso nuo tavo nuotaikos?
Na, šiuo metu groju sunkiai, bet šį vakarą "promouteris" pasakė mano agentui, kad gročiau "soulfull" ir "jazzy" "drum'n'bass". Taigi šį vakarą planuoju šiek tiek pakeisti savo setą. Greičiausiai pradėsiu nuo melodingų garsų ir pereisiu prie sunkesnių. Aš tiesiog negaliu sugroti viso melodingo seto... Tai ne man... Dabar man patinka groti labai sunkiai.

Tai reiškia, kad kartais groji ne tai ką nori, bet tai ko prašo organizatoriai?
Ne. Aš turiu savo stilių. Jis nėra griežtas ir gali nukrypti į vieną ar kitą pusę, bet jis visada išliks mano stiliumi. Muziką kurią groju, visada išliks panaši, nepaisant to, kad būna gerų ir blogų vakarėlių. Šiuo metu groju sunkiai. Anksčiau kildavo keblumų dėl to, kad organizatoriai norėdavo lengvo mikso, o aš susidėdavau tik sunkias plokštes. Dabar viskas paprasčiau, aš negaliu būti tuo, kuo nesu, nes žmonės nesupras kas aš. Nors kartais tenka ir palaviruoti.

Negali visur temptis visų savo plokščių. Ar dažnai nutinka taip, kad grodama pasigendi plokštelių, kurias norėtumei sugroti?
Taip, kartais pamirštu vieną kitą. Namuose turiu kalną plokštelių ir į vakarėlius pasiimtu tas, kuriuos man labiausiai patinka ir kurias groju dažniausiai. Taigi tokių, kurių galėčiau pasigesti, nėra daug.

O ar treniruojiesi namuose?
Pastaruoju metu tenka groti kiekvieną savaitgalį. Tai ir būna mano pratybų vieta. Jeigu gaunu naujų įrašų, pabandau, pažiūriu kaip jie miksuojasi.

O ką tu veiki savaitės viduryje?
Anksčiau dirbau kontoroje, bet dabar tvarkau leiblo reikalus ir groju.

Kaip manai, ar įmanoma tapti geru DJ vien sunkaus darbo dėka, ar visgi turi turėti tam pašaukimą?
Manau talentas eina koja kojon su aistra. Tiesiog negali tuo užsiimti 10 ir daugiau metų jeigu tu nenori to; ir tu nieko nepasieksi jeigu labai nenorėsi. Tai specifinė muzika ir tu privalai ją mylėti, o jeigu ją myli ir dirbi sunkiai - gali daug ką pasiekti. Turi mylėti šią muziką taip stipriai, kad tam galėtumei paaukoti dešimtis metų. Žinoma, jeigu nori būti viršūnėje, privalai turėti pašaukimą, bet daug ką lemią aistra ir noras ten būti.

Taigi ir tavo patarimas jauniesiems DJ būtų aistra ir noras?
Taip. Londone yra šimtai ar net tūkstančiai DJ ir visi jie yra tikrai geri. Tačiau jie neuždirba pinigų, kadangi jų vardai nėra žinomi. Viskas ką jie turi tai didelis noras ir aistra muzikai. Anksčiau ar vėliau, jeigu nebus užsidegimo tai nusibos. Žmonės metų metus dirba be jokio atlygio - tai tikrai neįmanoma jeigu nėra aistros.

Ar tiesa, kad Anglijos elektroninės muzikos scena tampa nuobodi?
Negalėčiau to pasakyti apie "drum'n'bass". Londone vyksta geriausi vakarėliai pasaulyje. Žinoma, publika yra sugadinta, kadangi kiekvieną savaitgalį tu gali pamatyti bet kurį geriausią pasaulio DJ, taigi kartais žmonės tuo nesižavi taip stipriai, bet jeigu vakarėlis geras - tai jis geriausias.

Ar teko ką nors girdėti apie Lietuvą anksčiau?
Ne. Buvo labai baisu čia važiuoti :) Išlipus iš lėktuvo pagalvojau, kad dabar mane pagrobs ir parduos kaip prostitutę :). Mano agentas man paskambino ir pasakė: "Tu važiuosi ten ir ten... blah blah blah" ir nieko daugiau. Visi mano draugai sakė: "Kur tu važiuoji? Į Lietuvą. A, tai čia Rusija... Būk atsargi!!!" Atvykus "promouteris" buvo labai malonus ir mielas, viešbutis geras, klubas įspūdingas. Gaila tik, kad žmonių susirinko ne per daugiausiai.

Neabejoju teko girdėti tokį veikėją kaip Technical Itch.
O taip. Jis geras mano draugas. Mes ruošiamės kartu vykti į Majamį - "World Music Conference" ir visi Anglijos "drum'n'bass" DJ apsistos viename viešbutyje. Taigi tai bus "party hotel".

Jis kovo pabaigoje turėtų atvykti į Lietuvą. Ar jis toks pat geras DJ kaip ir prodiuseris?
Jis pašėlęs vyrukas. Groja NEREALIAI sunkų "drum'n'bass". Paskutinį kartą kai girdėjau jį grojant, tai buvo prieš keletą savaičių, jis grojo gerai. Labai gerai. Jis nesveikas.

Ir pabaigai, tavo palinkėjimas visiems Lietuvos "drum'n'bass" mylėtojams.
"Big up" visiems "drum'n'bass" fanams, nesustokit nes aš norėsiu atvažiuoti čia vasarą, kai bus karšta!!!
Arbuzas, 2007 Balandžio 09, 19:12

Komentarai

 • crux
  crux @ 2004 Balandžio 01, 01:02

  buvo jegele

  0  0
 • Zwezda
  Zwezda @ 2004 Kovo 23, 02:54

  2004 02 27 "World Music Conference" 2004 ---> www.dogsonacid.com

  Excliusive:)
  www.dogsonacid.com

  0  0
 • dar2M
  dar2M @ 2004 Kovo 21, 02:45

  "Jis pašėlęs vyrukas. Groja NEREALIAI sunkų "drum'n'bass". " (tech itch)

  emmmm :)

  0  0
 • Jointy
  Jointy @ 2004 Kovo 17, 07:16

  heh.. as cia kolos ishgeriau ir pagalvojau: nebutu bobos - nebutu intervo, nebutu bobu - nebutu parkiu. bet is kitos puses - c'est la vie

  0  0
 • Zydrute
  Zydrute @ 2004 Kovo 17, 01:51

  astralas - musu daugiau :))

  0  0
 • astralas
  astralas @ 2004 Kovo 17, 01:40

  aj: *KRIU* tai *KRIU*, ką jau padarysi.... būtų galima pagalvot, kad pats idealumo įsikūnijimas...

  0  0
 • p.panda
  p.panda @ 2004 Kovo 17, 01:15

  geriausia tokius (kaip delete) ignoruoti (gaila kad tik priesh 10 min. supratau), nes tai jiems didzhiausia nesekme, kai lojimas lieka neishgirstas. tokie zhmones dazhnai patiria fizini ar psichologini smurta, arba tiesiog jauchiasi nesaugus ir nepasitikintys savimi, todel tik ir moka savo kompleksus, atsiradusius del (spuogu, nenusisekusio gyvenimo, pikto darbdavio ar panashiu dalyku) vieshai ekponuoti forumuose bei chat'uose... juk ishlaikomas anonimishkumas... a ne (; ?

  0  0
 • Zydrute
  Zydrute @ 2004 Kovo 17, 12:28

  na nepasiduosiu as tavo "psichologiniam spaudimu" gal net is principo kuri laika nerasysiu tokiu straipsniu

  juokinga

  ...idomu jeigu tokio pat stiliaus interviu butu su tavo c. cox....

  o tu bent girdejai kaip jinai groja, a? ar cia tiesiog isankstinis nusistatymas :)

  0  0
 • donatas / dj chef
  donatas / dj chef @ 2004 Kovo 16, 09:50

  astralas: Pripažinkim, kad lietuviai yra tokia tauta, kuriai yra neįmanoma įtikt...
  visiskai absoliuciai su tuo sutinku, kad ir ka zmogus bedarytu. o kai stovi siek tiek auksciau uz kitus (tiesiogine, fizikine prasme), tai labai gerai matosi..

  0  0
 • Zydrute
  Zydrute @ 2004 Kovo 16, 12:32

  vakar pms'as buvo

  tai nesusilaikiau :))))

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.