Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 104 svečiai
Parama

2 procentai gyventojų pajamų mokesčio - paramai

Visų pirma nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pernai nusprendė dalį savo sumokėtų mokesčių skirti Djscene.lt. Ačiū JUMS !!!

Šiemet mes vėl kreipiamės į jus primindami, kad visi pajamų mokestį mokantys gyventojai gali pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų.

Teisę gauti paramą turi ir Djscene.lt globojanti viešoji įstaiga "PIČAS". Taigi, jeigu tu dirbi ir moki pajamų mokestį, gali dalį šio sumokėto mokesčio paskirti mums. Taip, neaukodamas jokių papildomų lėšų, tu ar bet kuris tavo pažįstamas gali paremti VšĮ "PIČAS" veiklą.

Tam neprivalai deklaruoti savo pajamų - skirtumas tarp pervedančių tik tas, kad deklaruosiantys prašymą pervesti 2 proc. formą pridės prie deklaracijos, o kiti pateiks tiesiog formą. Pusiau užpildytą formą rasi žemiau. Į ją beliko įrašyti:

1. Savo asmens kodą
2. Vardą, pavardę
3. Adresą
4. Telefono numerį
5. Elektroninio pašto adresą (jeigu toks yra)

bei pasirašyti apačioje.

Užpildęs formą iki galo, turėsi ją pateikti savo apskrities Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Taip pat formą gali pateikti per atstovą (darbdavį, jei šis sutinka). Jei forma pateikiama per atstovą, reikia užklijuoti voką ir pasirašyti ant linijos, taip, kad neįmanoma būtų atplėšti voko, nepažeidžiant parašo vientisumo.

Daugiau informacijos apie 2% skyrimą paramai skaityk www.aciujums.lt, ten rasi ir pusiau užpildytą mūsų formą. Užpildęs ir pateikęs šią formą, tu 2 procentus savo jau sumokėto mokesčio skirsi VšĮ "PIČAS". Jeigu nenori skirti mums, skirk bet kuriai kitai paramą galinčiai gauti organizacijai. Svarbiausia - skirk !!!

Dėmesio. Prašymas skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio paramai "galioja" tik vienerius metus, todėl norintys dalį savo mokesčių vėl skirti paramai, privalo iš naujo pildyti prašymą, priešingu atveju tavo paramos negaus niekas.

Tavo pervestų lėšų dėka mūsų vykdomi projektai gyvuoja ir plečiasi. Tikimės, kad šiais metais paremsi mus ir esame už tai dėkingi.