Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 284 svečiai
D.U.K.

D.U.K.

Skiltyje Dažnai Užduodami Klausimai atsakysime į lankytojų dažniausius klausimus. Prieš rašydamas mums savo klausimą, įsitikink ar jis dar nėra atsakytas.

Vartotojai

– Užsiregistravau kaip vartotojas, bet vis tiek negaliu prisijungti.
Užsiregistravus, tavo nurodytu el. pašto adresu išsiunčiama "vartotojo aktyvavimo nuoroda". Ją reiktų nukopijuoti į naršyklę. Tik aktyvavus vartotoją galėsi prisijungti prie DJSCENE.LT ir naudotis visomis vartotojo privilegijomis.

Užsiregistravau kaip vartotojas, bet negavau "vartotojo aktyvavimo nuorodos".
"Aktyvavimo nuoroda" išsiunčiama iškart po registracijos. Jeigu dėl kažkokių priežasčių (neteisingai nurodytas el. pašto adresas, perpildyta el. pašto dėžutė ir t.t.) ji tavęs nepasiekė, atsiųsk mums savo el. pašto adresą (kurį nurodei registracijos metu) ir mes tavo vartotoją aktyvuosime patys.

Užsiregistravau, aktyvavau vartotoją, bet vis tiek negaliu prisijungti.
Gal tave pašalino iš Djscene.lt vartotojų? Tokiu atveju reikėtų parašyti mums ir paklausti kodėl taip atsitiko. Jeigu esi užsiregistravęs ir neesi pašalintas iš vartotojų tada patikrink ar teisingai įvedi vartotojo vardą ir slaptažodį. Tada ir tik tada, jei ir tai neišsprendė tavo problemų, kreipkis į mus.

Pamečiau arba neatsimenu savo slaptažodžio!
Kadangi slaptažodis sistemoje saugomas užkoduotas, jo gauti neįmanoma. Tačiau jį galima pakeisti. Nueik į slaptažodžio priminimo puslapį.

Esu registruotas vartotojas, pasikeičiau el. pašto adresą ir dabar negaliu prisijungti.
Pakeitus el. pašto adresą, lieka galioti senasis, kol naujojo nepatvirtinsi. Naujojo el. pašto adreso patvirtinimo nuoroda automatiškai išsiunčiama naujuoju el. pašto adresu.

Kodėl kiekvieną kartą aš turiu vis iš naujo prisijungti?
Jungiantis pažymėk varnelę ties " Prisiminti?". Jeigu to nepadarysi, tave paprasčiausiai atjungs kai tik uždarysi savo Interneto naršyklės langą. Taip padaryta saugumo sumetimais, kad kitas asmuo negalėtų prisijungti iš tavo kompiuterio pasinaudodamas tavo vardu, todėl Interneto kavinėse, bibliotekose, universitetuose ir kitose viešose vietose patartina nežymėti minėtos varnelės.

Kažkada buvau užsiregistravęs, tačiau senai buvau prisijungęs, o dabar negaliu prisijungti. Ką daryti?!
Patikrink ar tikrai tavo įvestas el. pašto adresas ir slaptažodis yra teisingi. Gali būti, kad administratorius ištrynė tavo vartotoją iš sistemos dėl to, kad ilgą laiką nebuvai prisijungęs. Deja, bet tokiu atveju teks iš naujo registruotis...

Kaip aš galiu pasikeisti savo nustatymus?
Visi tavo vartotojo nustatymai (jeigu esi užsiregistravęs) saugomi duomenų bazėje. Norėdas juos pakeisti keliauk į "Mano Djscene" (nuorodą beveik visada rasi viršutinėje puslapio dalyje). Ten rasi visus savo nustatymus.

Mėgstu ir moku rašyti / fotografuoti. Ar galėčiau savo "kūrinius" talpinti Djscene.lt?
Taip. Mes esame bendruomenė ir mielai skelbiame visų savo lankytojų "kūrybą". Plačiau apie tai skaityk skiltyje "Mano Djscene".

Įdėjau savo "kūrinį", bet jo nesimato. Kodėl?
Prieš skelbiant viešai, visą vartotojų skelbiamą informaciją peržiūri DJSCENE.LT redaktoriai. Jie ir nusprendžia ar galima ją publikuoti. Tai gali užtrukti iki 48 valandų. Jeigu mes manome, kad paskelbta informacija yra netinkama (turiniu, kokybe, reikalavimais), ji tiesiog ištrinama.

Niekaip nepavyksta pakrauti nuotraukos.
Į DJSCENE.LT leidžiama dėti tik *.jpg ir *.gif formato paveiksliukus ir nuotraukas. Kiekvienos skilties nuotraukų dydis yra ribojamas. Informacija apie leidžiamą paveikslėlių dydį yra rašoma atitinkamose skiltyse. Jeigu nepavyksta pakrauti nuotraukos, įsitikink, kad ji yra leidžiamo formato, o jos dydis neviršija leistino.

Forumas

Kaip prie forumo žinutės pridėti parašą?
Deja, tačiau parašų funkcija yra išjungta.

Kaip redaguoti arba ištrinti forumo žinutes?
Redaguoti ir trinti žinutes gali tik "Ekspertų" vartotojų grupei priklausantys vartotojai. Jeigu jai priklausai, tai gali redaguoti ir ištrinti tik savo žinutes, nebent esi forumo administratorius arba moderatorius. Norėdas redaguoti žinutę paspausk mygtuką "Keisti" virš žinutės (kartais tai leidžiama tik iki tam tikro laiko po žinutės parašymo). Ten pat rasi "X" mygtuką. Juo gali ištrinti norimą žinutę. Taip pat reikėtų žinoti, kad paprasti vartotojai negali keisti ir trinti savo žinučių, jeigu į jas kas nors jau atsakė.

Kaip sukurti apklausą forume?
Kurti apklausas gali tik "Ekspertų" vartotojų grupei priklausantys vartotojai. Jeigu jai priklausai, kai pradedi naują temą (arba redaguoji naujos temos pirmąją žinutę), apačioje turėtumei matyti "Pridėti apklausą" formą (jeigu jos nematai, tada matyt neturi teisės kurti apklausos šiame forume). Iš pradžių įrašyk apklausos pavadinimą, toliau įrašyk bent 2 punktus, už kuriuos balsuos dalyviai (po kiekvieno punkto įrašymo reikia paspausti Pridėti parametrą mygtuką. Taip pat gali nustatyti kiek dienų galios apklausa (0 žymi niekada nesibaigiančią apklausą). Nepamiršk, kad punktų skaičius gali būti ribojamas. Tai nustato administratorius.

Kodėl aš negaliu forume balsuoti, kurti naujų temų ir atsakinėti?
Balsuoti, kurti naujas temas ir atsakinėti gali tik registruoti vartotojai. Jeigu jau užsiregistravai ir vis tiek negali balsuoti, vadinasi neturi tam reikalingų teisių. Jas nustato administratoriai, taigi kreipkis į juos.

Kas yra forumo administratoriai?
Administratoriai - tai žmonės, kuriems buvo suteikta aukščiausia valdžia visoje diskusijų lentoje. Šie žmonės gali kontroliuoti viską, pradedant vartotojų teisėmis, dalyvių pašalinimu ir baigiant vartotojų grupių ar moderatorių kūrimu. Be to jie turi visas teises moderuoti bet kurį forumą arba temą.

Kas yra forumo moderatoriai?
Moderatoriai prižiūri diskusijas diena po dienos. Jie gali trinti, keisti žinutes, trinti, perkelti, išskirti, užrakinti arba atrakinti temas. Pagrinde moderatoriai prižiūri, kad dalyviai nenukryptų nuo temos, nesikeiktų ir kitaip nepažeidinėtų moralės normų.

Kas yra forumo vartotojų grupės?
Kai kurie diskusijų dalyviai grupuojami į vartotojų grupes. Kiekvienas dalyvis gali priklausyti kelioms grupėms, o kiekviena grupė gali turėti skirtingas teises kiekviename forume. Tai labai palengvina administratorių darbą, nereikia keisti kiekvieno vartotojo teisių, galima tiesiog pakeisti teises visai grupei. Djscene.lt Forumas turi dvi vartotojų grupes: Valdytojai ir Ekspertai.

Kas yra "Valdytojų" vartotojų grupė?
"Valdytojai" yra forumo moderatoriai. Jie turi moderatorių teises visiems Djscene.lt forumams. Tai yra uždara grupė, jos narius mes pasirenkame savo nuožiūrą (už nuopelnus) :)

Kas yra "Ekspertų" vartotojų grupė?
"Ekspertai", tai vartotojai turintys didesnes teises. Jie gali trinti, redaguoti savo žinutes, kurti apklausas, vertinti SobieskiUOGOS On Line skelbiamus miksus. Šios grupės vartotoju gali tapti kiekvienas norintis, jeigu tik grupės moderatorius nuspręs, kad vartotojas to vertas.

Kaip man prisijungti prie kokios nors vartotojų grupės?
Paspausk "Vartotojų grupės" viršutinėje forumo dalyje. Čia gali matyti visas diskusijose egzistuojančias grupes. Tačiau ne į visas turėsi priėjimo teises. Jeigu vartotojų grupė yra atvira, prisijungti prie jos gali paspaudus mygtuką šalia norimos grupės. Grupės moderatorius turi patvirtinti, kad tikrai tinki grupei ir taip galutinai priimti tave į vartotojų grupę.

Aš negaliu siųsti privačių žinučių!
Galimi trys atvejai; tu neužsiregistravai ir/arba neprisijungei, administratorius išjungė privačias žinutes visame forume, arba tiesiog jis išjungė tavo privačias žinutes. Pabandyk paklausti administratoriaus, kodėl jis taip padarė.

Kaip man atsikratyti asmeninių žinučių nuo nepageidaujamų vartotojų?
Ateityje šis diskusijų forumas turės blokavimo galimybę, tačiau dabar gali tik susisiekti su administratoriais. Jie turi galimybę uždrausti asmenines žinutes kiekvienam vartotojui.

Media

Esu registruotas vartotojas, kodėl negaliu balsuoti už miksus?
Vertinti miksus miksus gali tik "Ekspertų" vartotojų grupei priklausantys ir savo DJSCENE.LT vartotojo anketą su "Facebook" sujungę vartotojai. Ekspertu gali tapti kiekvienas registruotas Djscene vartotojas. Ekspertų puslapyje reiktų pasiūlyti savo kandidatūra ir jeigu mes manysime, kad esi to vertas (esi aktyvus vartotojas, rašai komentarus ir pranešimus forume) - patvirtinsime tavo kandidatūrą.

Kodėl dingo mano miksas?
Miksas, sulaukęs daug neigiamų vertinimų arba nesulaukęs pakankamai vertinimų automatiškai šalinamas iš Media skilties

Kada miksas šalinamas iš Media skilties?
Jeigu per 7 (septnias) dienas nuo mikso paskelbimo DJSCENE.LT už miksą balsuoja mažiau kaip 10 DJSCENE.LT vartotojų arba mikso bendras balas būna mažesnis nei 3 (trys) - miksas automatiškai šalinamas. Jeigu vėliau nei po 7 dienų mikso bendras balas nukrenta žemiau 3 automatiškai įjungiamas laikrodis, kuris skaičiuoja laiką iki mikso išjungimo. Įsijungus laikrodukui - miksas turi 24 valandas laiko pasitaisyti, t.y. sugrįžti į "pliusą"

Kodėl TOP miksų sąraše balai skiriasi nuo nuo prie miksų esančių įvertinimų?
TOP'ui skaičiuojami tik paskutinių 14 dienų įvertinimai, todėl jie gali skirtis nuo bendro mikso įvertinimo.

Kiti

Ar kainuoja renginio įdėjimas į "Renginiai" skiltį?
Ne. Tai yra visiškai nemokama.

Įdėjau renginį, bet dabar norėčiau jį pakoreguoti.
Skelbiant renginį įvedei el. pašto adresą, kuriuo sistema išsiuntė "administratoriaus nuorodą". Šios nuorodos pagalba gali pakeisti renginio detales.

Esame renginių organizatoriai, kaip galėtumėme Djscene.lt pareklamuoti savo renginį?
Visų pirma tau reiktų apsilankyti "Reklama" skiltyje. Jeigu ten informacijos nepakanka, parašyk mums ir mes atsiųsime visas reklamos galimybes Djscene.lt