Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 204 svečiai
Apie mus

Apie Mus

Istorija

DJSCENE.LT istorija prasidėjo 2000-aisiais metais, kai pora bendraminčių nutarė sukurti informacinę svetainę skirtą DJ kultūrai bei elektroninei muzikai ir tokiu būdu ją populiarinti bei užpildyti tuo metu buvusią informacijos trūkumo spragą. Pradžia buvo sunki. Nežinomas ir naujas veidas atrodė nepatikimas ir nepatrauklus.

2001 balandžio mėnesį buvo žengtas naujas žingsnis, kai "The Scene" mus priglaudė po savo sparneliu. Startavo pirmoji, oficiali, DJSCENE.LT versija. Gavome naują ir patogesnį adresą, svetainė tapo dinamiškesnė ir patrauklesnė. Dėl idealių hostingo sąlygų lankytojams galėjome pasiūlyti įvairesnių "paslaugų", tačiau vis dar likome tik draugų rate žinomu reiškiniu.

2002-aisiais metais startavo antroji DJSCENE.LT versija. Pagrindinė antros versijos atsiradimo priežastis - pirmosios trūkumai ir būtinybė tobulėti. Antrąją versiją drąsiai galima vadinti DJ SCENE.LT bendruomenės atsiradimu. Buvo sukurtos naujos skiltys (Apžvalgos, Galerijos...), atsirado "registruoti vartotojai", komentavimai, konkursai ir t.t.

2005-aisiais metais pasirodė trečioji DJSCENE.LT versija. Į pagalbą pasitelkę profesionalų dizainerį ("Ultrafruit") ir, pukomuko sukurtą, šablonų valdymo varikliuką "Phemplate" sukūrėme DJSCENE.LT v.3. Pagaliau DJSCENE.LT tapo didžiausiu Lietuvos nepriklausomu elektroninės muzikos portalu.

2011-ųjų metų pradžioje pasirodė ketvirtoji DJSCENE.LT bendruomenės, kurią sudaro daugiau kaip 44 000 registruotų vartotojų ir kasdien aplanko virš 7000 lankytojų, versija.

Nuo pat pirmųjų versijų nesiorientavome į vieną konkretų muzikos stilių ar konkrečią kryptį - ateityje taip pat planuojame likti tolerantiški visai kokybiškai elektroninei muzikai. Stengsimės rašyti apie kuo įvairesnius stilius, atlikėjus ir DJ'us, remti mažus, "underground" renginius, tęsti ir plėtoti bendradarbiavimą su didžiausiais klubais, renginių organizatoriais ir leidybinėmis kompanijomis. Lankytojams pateiksime tik pačią naujausią ir kokybiškiausią informaciją.

Žinoma, be jūsų pagalbos mes negalėtumėme ir negalėsime visko suspėti, todėl palikome ir patobulinome "Bendradarbių" skiltį, kurios dėka kiekvienas DJSCENE.LT vartotojas gali prisidėti prie svetainės vystymo.

DJSCENE.LT komanda

Šiandien, prie DJ SCENE.LT projekto dirba:

Giedrius
VšĮ "PIČAS" vadovas ir valdybos narys
e: giedrius at rtagrupe.lt

Ričardas
FB puslapio žvagiždė, kalendoriaus nindzė, medijos galva
e: ricardas at djscene.lt


Nori būti DJSCENE.LT komandos nariu? Parašyk kuo gali būti naudingas ir neužmiršk prikabinti savo darbų pavyzdžių :).


Demo, promo įrašus, dovanas ir saldumynus siųskite adresu
DJSCENE.LT
P.O. Box 872
Vilnius LT-04015
Lietuva


DJSCENE.LT logotipas